Готельний комплекс «Карпатський Едельвейс»

Україна, Львівська область, Сколівський район, Сколе, вул. Князя Святослава, 35

Lviv Wedding Festival - 2018

Останнє оновлення інформації: 20 липня 2017 р.

Готельний комплекс «Карпатський Едельвейс» у Сколе (Львівщина) — відпочинок для душі та тіла

Готельний комплекс «Карпатський Едельвейс» у Сколе (Львівщина) подарує Вам незабутній відпочинок із краєвидом на гори Карпати. Тут все облаштовано так, щоб гості залишились задоволеними. Колоритний інтер'єр та страви української національної кухні ресторані мотелю) додадуть відпочинку української атмосфери. Поки чекаєте на обід чи вечерю, розгляньте експозицію, що знаходиться відразу в ресторані – Ви будете захоплені.

Якщо Ви шукаєте місце для відпочинку із дітьми в Карпатах – то це гарний варіант в будь-яку пору року. Для малечі тут є дитячий майданчик та гойдалки. Завітайте у зоопарк, де можна зблизька розгледіти різних тваринок. Така екскурсія сподобається і дітям, і батькам.

Готельний комплекс « Карпатський Едельвейс» буде гарним місцем для тих, хто шукає відпочинок поруч із басейном у Карпатах. Під відкритим небом, на свіжому повітрі із краєвидом на гори… До речі, на території мотелю є альтанки, що знаходяться на березі гірської річки. Тут вистачить місця для великої компанії друзів, щоб всі гарно відпочили та поласували свіжим шашликом, щойно із мангалу. Проведіть вихідні незабутньо!

Взимку дуже доречною та майже цілющою буде сауна. Після прогулянок на свіжому морозному повітрі обов’язково зігрійтесь та попартесь у сауні мотелю.

Відпочинок в Карпатах подарує Вам декілька днів в розміреному та спокійному темпі, чудові краєвиди, незабутні враження та нові сили. Завітайте до мотелю «Едельвейс», що у Сколе, та насолодіться якісним відпочинком від міської метушні.

3D-тур 14 панорам

загальна місткість 130
кількість залів 2
кухня ресторану Українська кухня